Írta: Szabolcs Vezér Web Mester on . Beküldve: Iskolánkról

SPAR Magyarország Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság

MOLNÁRNÉ SIMON KATINKA e.v.

SPAR Magyarország Kereskedelmi Kft.

EUROMIX NK Kft

Pusztaszabolcsi Városi Óvoda és Bölcsőde

PUSZTASZABOLCSI SZOCIÁLIS ÉS GYERMEKJÓLÉTI INTÉZMÉNY

TÜZELŐ ÉS ÉPÍTŐANYAG KERESKEDÉS

GOMI Kft.

FARKAS TIBORNÉ e.v.

KLIK ÉRDI TANKERÜLET

AGÁRDI TÜNDÉRKERT Bölcsőde

Krupp és Társa Kft.

Ricsi Bolt Kft.

ZSODA-REÁL Kft.

Fejér Megyei Kereskedelmi és Iparkamara

Támogatóink:

1. Soltész Gábor

Külső vakolat javítása, helyreállítása

2. Turi Péter Tamás  T-Paletta

-Udvar, új padok adományozása

3. Varga Ferenc építőipari vállalkozó

állvány kölcsönzésével járult hozzá a külső javító munkálatokhoz.

4. CBA Kereskedelmi KFT

kiemelkedő ösztöndíj program

Köszönjük támogatásukat!

Írta: Szabó Attila on . Beküldve: Iskolánkról

A Dunaújvárosi SZC Szabolcs Vezér Gimnáziuma és Szakgimnáziuma  Fejér megyében, Pusztaszabolcs városában található. Iskolánk 1963–ban kezdte meg működését, akkor még Velinszky László néven.

Azóta is folyamatosan arra törekszünk, hogy gyerekbarát módon, jó légkörben, sokirányú, jól hasznosítható tudást nyújtsunk a nálunk tanuló diákok számára.

Folyamatos pályázati munkánk eredményeként tantermeink 50%-a interaktív táblával felszerelt, melyek lehetőséget nyújtanak az információs és kommunikációs technika alkalmazására és a folyamatos Internet használatra.

Az iskolában tanító pedagógusok jól képzettek, rendelkeznek a megfelelő oktatói tapasztalattal. Talán fiatalos, agilis és lojális személyiségüknek köszönhető, hogy a gyerekek nagyon ragaszkodnak hozzájuk. A mindennapos oktatás mellett pályázatokra, versenyekre készítik fel a tehetséges tanulóinkat.

Rendezvényeinkkel, kirándulások szervezésével az élményhez juttatás mellett a gyermekek majdani felnőtt életének biztonságos irányítását igyekszünk elősegíteni. A szabolcsvezéresek közösségét összekovácsoló hagyományos ünnepeink, rendezvényeink: elsős avató, szalagavató bál, tavaszi diáknapok, ballagási ünnepség.

Minőségpolitikánk szervesen kapcsolódik iskolánk küldetés nyilatkozatához, miszerint „Önfejlesztésre képes, a megismerésre fogékony, a család és a haza értékeit valló diákok oktatására, nevelésére törekszünk.” A vezetőség és munkatársai közös akarattal, toleranciával, egy közös értékrenden alapuló, partneri igényeket kielégítő, folyamatosan fejlődő intézmény kialakítását tűzte ki célul, melynek mottója:

KORSZERŰ SZAKMA, VERSENYKÉPES OKTATÁS, CSALÁDIAS KÖRNYEZET!

Tanórákon kivüli foglalkozások

Írta: Szabó Attila on . Beküldve: Iskolánkról

A tanórán kívüli nevelőmunka lényeges szerepet tölt be nevelési céljaink elérésében; kiegészíti, elmélyíti és továbbfejleszti a tanórák nevelő hatását. Itt kapnak helyet a tanulók egészséges fejlődéséhez szükséges felüdülést jelentő programok is.

Tanórán kívüli tevékenységek

Festészet,képzőművészet